تبلیغات
 کافی نت اوج شهر لاهیجان - ایرادات سایت رفاهی آشکارتر شد

ایرادات سایت رفاهی آشکارتر شد

اطلاعات افراد به راحتی از طریق سایت رفاهی قابل دسترس است و اگر فردی تنها شماره ملی و یا سریال شناسنامه فرد دارنده حساب یارانه نقدی را داشته باشد، می‌تواند وارد سایت شده و به اطلاعات فرد دسترسی داشته باشد.

 

به گزارش سیتنا به نقل از مهر، با آغار برنامه ریزی برای واریز یارانه های نقدی خانوار، دولت اقدام به طراحی سایتی با نام رفاهی کرد که این سایت این روزها به عنوان یکی از سایت هایی است که با مراجعه بسیاری از مردم مواجه شده است.

 

در حالی عنوان می شود که سایت رفاهی اطلاعات محرمانه افراد را در خود ذخیره دارد که مشخص شد اطلاعات افراد به راحتی از طریق این سایت قابل دسترس است و اگر فردی تنها شماره ملی و یا سریال شناسنامه فرد دارنده حساب یارانه نقدی را داشته باشد می تواند وارد سایت شده و به اطلاعات فرد دسترسی داشته باشد و حتی به جای این فرد از دریافت یارانه نقدی انصراف دهد.

 

با ورود به سایت رفاهی سه گزینه قابل مشاهده است، که یکی از گزینه ها اعلام شماره حساب و دیگری اعلام اطلاعات یارانه پرداختی است که با کلیک کرد بر روی هر یک وارد بخش دیگری از سایت می شویم که باید اطلاعات فرد دارنده حساب یا سرپرست خانوار در آن درج شود.

 

این در حالی است که در این بخش اگر فردی کدملی ده رقمی یا سریال شناسنامه فردی را داشته باشد می تواند اطلاعات فرد مورد نظر را دریافت نماید، اگر هر رقمی به دلخواه در بخش کد ملی وارد شود و تنها سریال شناسنامه در محل مورد نظر درج شود و یا اینکه هر رقمی به دلخواه در بخش سریال شناسنامه وارد شود و تنها کدملی ده رقمی به صورت صحیح وارد شود، ورود به اطلاعات مربوطه به راحتی امکانپذیر می شود، با مطرح شدن موضوع انصراف از دریافت یارانه نقدی این ایراد سایت پررنگ تر می شود.

انتهای پیام
طبقه بندی: اخبار روز،

تاریخ : سه شنبه 22 فروردین 1391 | 05:44 ب.ظ | نویسنده : کافی نت اوج شهر لاهیجان | نظرات

  • paper | تازیانه | خسوف