تبلیغات
 کافی نت اوج شهر لاهیجان - برگزاری همایش تکنولوژی و آموزش مدرن مبتنی بر فناوری اطلاعات

برگزاری همایش تکنولوژی و آموزش مدرن مبتنی بر فناوری اطلاعات


دانشگاه شیراز واحد امارات عربی متحده با همکاری کالج بین المللی کانادایی دبی و شرکت فن آوران ارتباط مفید در نظر دارد همزمان با بیست و پنجمین نمایشگاه آموزش دبی که از تاریخ 31 فروردین الی یکم اردیبهشت ماه 1391 (19-21 April) در نمایشگاه دایمی دبی برگزار می‌شود، همایش تکنولوژی و آموزش مدرن را برگزار کند.

 

به گزارش سیتنا، این همایش در دو روز و با حضور سخنرانان مدعو و خبره در حوزه تعلیم و تربیت مبتنی بر فناوری اطلاعات و ارتباطات ارایه خواهد شد.

 

مدارس هوشمند بایدها و نبایدها، تکنولوژی‌های جدید و تعلیم و تربیت، شبکه‌های اجتماعی و تعلیم و تربیت، آموزش‌های مجازی بایدها و نبایدها، مدیریت در مدارس هزاره سوم، آموزش و پرورش در جامعه اطلاعاتی و آشنایی با روش‌های آموزشی علوم شناختی از جمله موضوعات سخنرانی همایش است.

 

این همایش به مدت دو روز و با حضور سخنرانان و کارشناسان در حوزه تعلیم و تربیت مبتنی بر فناوری اطلاعات و ارتباطات ارایه خواهد شد و علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس http://www.tmeuae.com/ مراجعه کنند.

 

گفتنی است؛ هدف از برگزاری همایش، افزایش دانش مدیران، اساتید و معلمان بیش از پیش در خصوص آخرین تکنولوژی‌های آموزشی مبتنی بر فناوری اطلاعات است و این همایش در راستای پروژه عظیم هوشمندسازی مدارس کشور برگزار می‌شود.

 

جامعه شرکت کنندگان در این همایش، مدیران مدارس، روسای دانشگاه‌ها ، معلمین و اساتید دانشگاه‌ها جامعه شرکت کننده در همایش هستند.

 

گفتنی است؛ از 19 April به مدت 3 روز، بیست و پنجمین نمایشگاه آموزش دبی، با حضور دانشگاه‌های معتبر جهان، مدارس پیشتاز و شرکت‌های فعال در حوزه آموزش‌های مدرن مبتنی بر فناوری اطلاعات توسط وزارت علوم و آموزش امارات عربی متحده با همکاری مدیریت مناطق دانشگاهی آکادمیک سیتی و نالج ویلج در محل نمایشگاه‌های بین المللی دبی برگزار می‌شود.

 

این نمایشگاه از دو بخش معرفی تکنولوژی‌های آموزش مبتنی بر فناوری اطلاعات، معرفی سوابق و توانمندی‌های دانشگاه‌ها و مدارس پیشرو تشکیل شده است.

 

لازم به ذکر است؛ آخرین مهلت ثبت نام برای این همایش 24 فروردین ماه سال 91 است. البته برای افرادی که از تاریخ 19 فروردین به بعد ثبت نام کنند باید ویزای فوری اخذ شود که بی تردید باعث افزایش هزینه‌ها خواهد شد. برای افرادی که بعد از تاریخ 24 فروردین درخواست ثبت نام  کنند به دلیل عدم اخذ ویزا در زمان باقی مانده، امکان ثبت نام نیست.
طبقه بندی: اخبار فناوری اطلاعات و ارتباطات،

تاریخ : چهارشنبه 16 فروردین 1391 | 03:38 ب.ظ | نویسنده : کافی نت اوج شهر لاهیجان | نظرات

  • paper | تازیانه | خسوف